FKSP Brno - oddíl plavání
Nový oddílový web jt 2006-11-01 22:30:17
  Tento web již není aktualizovaný, ale obsahuje výsledky. Na novém webu jsou uváděny aktuality a fotogalerie. Nový web je : http://www.plaveme.cz Jak se vyřeší problém s přenesením výsledků, dám je tam.
Letní MR ek 2006-09-08 18:14:46
  18 medailí z Letních mistrovství rebubliky Mistrovství ČR seniorů 3x bronz ( Dominika Vašinková 100, 200P Eva Jordová 50P ) Mistrovství ČR dorostu 1x stříbro 1x bronz ( Eva Jordová 50P a 100P ) Mistrovství ČR žactva 4x zlato 4x stříbro 3x bronz + zlatá štafeta ( zlato: Dominika Vašinková 100P, 200P, 200PZ Anastasia Margaritopulu 200PZ, štafeta 4x50PZ ve složení: Anastasia Margaritopulu, Dominika Vašinková, Vendula Bartáková, Soňa Michnová, stříbro: Dominika Vašinková 400PZ Anastasia Margaritopulu 100P,100Z,200Z, bronz: Anastasia Margaritopulu 400PZ Filip Červinka 1.500VZ ) Pohár ČR 11letého žactva 1x stříbro ( Tadeáš Kašpar 100P ) Gratulujeme a přejeme úspěšný začátek nové sezóny!

Další foto web od Kevina ek 2006-06-11 16:11:11
Český pohár PRAHA 2006 ek+jt 2006-06-06 18:22:03
  V dalším kole českého poháru-Praha 2006 se dařilo našim závodníkům opravdu skvěle. Eva Jordová obsadila 3. místo v závodě 50P kde časem 33,8 zaostala pouhé 4 desetiny za limitem na mistrovství Evropy. Dominika Vašinková splnila limit na mistrovství Evropy juniorů ve všech prsařských disciplínách ( bohužel k nízkému věku se nemůže zúčastnit ). Domů si přivezla "alespoň " 2.místo a kvalitní čas 1:13, 0 na 100P. V závodě 200P obhájila svůj "osobáček 2:38,3 z rozplaveb i v odpoledním finále a zvítězila.

Další medaile z žákovských disciplín přivezly Dominika Vašinková ( 1. místo 50P ) a Anastasia Margaritopulu ( 3.místo 50P ).

Dobré časy a osobní rekordy hlavně v závodě na 400PZ se podařilo zaplavat Kevinu Paškovi a Filipu Červinkovi.

Nové fotky ze Štúrova 2006-05-21 10:28:54
Výsledky z Ústí n. Labem jt 2006-05-08 11:17:06více...
  a nové oddílové rekordy
Polsko ek+jt 2006-05-08 11:12:36
  6.-7.5.2006 Na mezistatním trojutkání v Oswiecimi Dominika Vašinková obsadila 2.místo ( 100P) a 2.místo ( 200P ) a splnila limit do reprezentačního družstva juniorů ČR

Výsledky z Ostravy a Hodonína jt + ek 2006-04-09 12:59:20
  38 medailí ( 14xzlatá, 12x stříbrná, 12x bronzová ) zásluhou našich plavců na VC Hodonína...

Jak se daří v Athenách... ek 2006-04-09 11:03:15
  Tento víkend ( 8.-9.4. )naše oddílová závodnice Dominika Vašinková reprezentuje ČR na multiutkání juniorů v Athenách, kde zatím obsadila 2.místo na 100P a třetí místo na 200P. Gratulujeme! Odpoledne ji čeká 200PZ- držíme palce :-)
Brněnský drak ek 2006-04-03 18:57:32
  Tento víkend ( 1.-2.4. ) se oddíl zůčastnil závodů Brněnský drak, kde jsme obsadili 8x 1.místo 12x 2. místo a 7x 3.místo. Celkem tedy 27umístění na medailových pozicích zásluhou: Dominiky Vašinkové, Soni Michnové, Venduly Bartákové, Kristýny Lundové, Filipa Červinky, Jakuba Kočičky, Tadeáše Kašpara a Kevina Pašky. Dorostenky se zůčastnily 1.kola ČESKÉHO POHÁRU - VC Ostravy, kde Eva Jordová obsadila 2.místo na 50P.
Motýlkářský trojboj v Karviné 2006 ek 2006-03-19 15:57:27více...
  Tereza Králová se stala vítězkou a držitelkou poháru motýlkářského trojboje v Karviné. Ostatní byli také úspěšní: tři zlaté a šest bronzových umístění o které se zasloužili: Eva Jordová, Zuzana Jordová, Tereza Králová, Vendula Bartáková a Kristýna Lundová. Celkem bylo překonáno 28 osobních rekordů.